81Betticket Direkt Gir – 81 Betticket

0
466

Mobil cihazların tamamıyla uyumlu olan Betticket bundan sonra Smart televizyonlardan bile kazanacağınız bir platform olacaktır. Lisanslı olarak hizmettedir. Site içerisinde her zaman aktif canlı yardımı bulunmaktadır. Hatta yorum ve şikayetleri arasında en sorunsuz olarak canlı desteği öne çıkmaktadır. Bundan sonra onunla iletişime geçmek sizin için de kolay olacaktır. Sorularınızı sorabilecek, problemlerinizden kurtulacaksınız. Tabii bunların tamamı için önce Betticket yeni giriş adresi öğrenmelisiniz çünkü bu kuruluş engellenmiştir.

Engellemeden dolayı da yeni adres almıştır ki bunun bilgisi de yazının devamında yer alıyor. Eğer ki onun güncel adreslerini bilmiyorsanız sadece web sitemize gelecek ve sizin için verdiğimiz linklere tıklayacaksınız. Bunlar sayesinde saniyeler içerisinde erişim sağlayabileceksiniz.

81Betticket Güncel Adresi

Daha fazla kazanmak ve daha eğlenceli zaman geçirmek için 81Betticket yeni giriş adresi kullanmalısınız. Biliyorsunuz ki o engellendikten sonra bu adresi aldı ve bunu da biz sizin için burada paylaştık. Tabii her engellemeden sonra burayı kullanmak zorunda değilsiniz.

Eğer isterseniz Betticket Twitter hesabını takip edebilir ve burada paylaşılan linkleri kullanabilirsiniz. Hem paylaşımları üzerinde hem de biyografi kısmında güncel adreslerine yer vermektedir. Bunun dışında kendi adreslerinin kolayca bulunabilmesi adına eski uzantısından yeni uzantısına 301 yönlendirmesi yapabilmektedir. Bu da demek oluyor ki DNS ya da VPN kullanarak engellenen adresine gidebilir ve daha sonra yeni adresi üzerine yönlendirilebilirsiniz ancak her zaman 301 yönlendirmesi yapmadığını da söylemek gerekir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz